* HAFTANIN FLATCAST FCP TEMALARI

Gönderen Konu: Windows 7 bilgisayara guvenlik bolumunden flatcast radyo izni resimli anlatim  (Okunma sayısı 2624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• admin

• Bilgi paylastikca guzellesir
  • Genel Yonetici
  • *

port acma,flatcast port,flatcast port izni,bilgisayar guvenligine port izni,bilgisayara port ekle,flatcast port izni
Selam arkadaslar flatcast radyolari icin windows 7  bilgisayarinizda guvenlik bolumunden port izni vermek icin yapmaniz gereken asagida vermis oldugum linke tiklayin ve resimlerde oldugu gibi uygulayiniz
http://www.alimceflat.eu/forum/resimlianlatimlar/windows7.html
reklam
Degerini Bil Degerin Bilinsin

• OkanCa

• En son ölüm gelir, yine de erken deriz.
  • Ust Yonetici
  • *
  • Üst Yönetici
  • Yas:100
alim bey  bunu turkce yapma ımkanımız  yokmu  aslında  super bır  anlatım ama fransızca  cok zor bulmak ımkansız  denedım bunu beceremedık  cok  sorun var bu konuda
reklam

• admin

• Bilgi paylastikca guzellesir
  • Genel Yonetici
  • *
BY OKANNN  Şubat 04, 2012, 07:33:05 ÖS
alim bey  bunu turkce yapma ımkanımız  yokmu  aslında  super bır  anlatım ama fransızca  cok zor bulmak ımkansız  denedım bunu beceremedık  cok  sorun var bu konuda
Ben bu resimli anlatimi kendi bilgisayarima gore yaptim benim bilgisayarim fransizca turkceside asagi yukari aynidir bilgisayarinizda aynisini uygulayin yazilarin onunde bulunan resim ikonlarina bakarak yapabilirsiniz
reklam
Degerini Bil Degerin Bilinsin

• Kuzeyin Kızı

• 6 Üstü 1 A$k..
  • Yonetici
  • *
Çok yararli bir paylasim Alim bey emeğinize sağlık resimlerin linkleri kirilmis yenileyebilirseniz güzel olur. Şuan hala bu sorunlari yaşayan arkadaşlar var  :16.gif
admin  Kasım 11, 2011, 08:49:02 ÖS

port acma,flatcast port,flatcast port izni,bilgisayar guvenligine port izni,bilgisayara port ekle,flatcast port izni
Selam arkadaslar flatcast radyolari icin windows 7  bilgisayarinizda guvenlik bolumunden port izni vermek icin yapmaniz gereken asagida vermis oldugum linke tiklayin ve resimlerde oldugu gibi uygulayiniz
http://www.alimceflat.eu/forum/resimlianlatimlar/windows7.html
reklam

Etiket:

delicious  digg  facebook  furl  linkedin  myspace  reddit  stumble  technorati  twitter