* HAFTANIN FLATCAST FCP TEMALARI

Gönderen Konu: SOHBET  (Okunma sayısı 4013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• admin

• Bilgi paylastikca guzellesir
  • Genel Yonetici
  • *
SOHBET
« : Ocak 20, 2011, 07:30:29 ÖS »
Selam arkadaslar forumumuza hosgeldiniz hepinize iyi sohbetler ve iyi forumlar dilerim ;D
reklam
Degerini Bil Degerin Bilinsin

Ynt: SOHBET
« Yanıtla #1 : Eylül 08, 2011, 09:43:09 ÖÖ »
VE ALÜKÜM SELAM BAK YAW SOHBETDE VARMIŞDUR BAKALIM DANE ÖĞRENECEZ
reklam

« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2012, 04:01:07 ÖS »
Paylasmya deger bir portal dileirm bende sohbet yazinca sandim bir konu var  ;D
reklam

« Yanıtla #3 : Haziran 02, 2012, 12:32:43 ÖS »
konuyu bizler yaratacagiz ki sohbet yerini bulsun yada adi sohbet olsun  :)

Nasilsiniz arkadaslar  ;)
reklam

« Yanıtla #4 : Haziran 04, 2012, 06:40:49 ÖS »
Selam Meral ben derinsudan katilyiorum foruma : )) konu tabiki olmasi gerek...Ozaman konu  ben acim bakim kac kisi yanit yazacak: ))

Konu Teknoloji Hayatimizin bircok yerinde isimizi kolaylasitridigi gercegini kimse inkar edemez..Lakin Degerlerimizi nekadar mufaza ede biliyioruz?
reklam

• admin

• Genel Yonetici
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 04, 2012, 07:54:03 ÖS »
ZamanSIzIM  Haziran 04, 2012, 06:40:49 ÖS
Selam Meral ben derinsudan katilyiorum foruma : )) konu tabiki olmasi gerek...Ozaman konu  ben acim bakim kac kisi yanit yazacak: ))

Konu Teknoloji Hayatimizin bircok yerinde isimizi kolaylasitridigi gercegini kimse inkar edemez..Lakin Degerlerimizi nekadar mufaza ede biliyioruz?

Teknoloji hakkinda guzel bir konu acmissiniz Teknoloji Hayatimizin bircok yerinde isimizi kolaylasitridigi gercegini kimse inkar edemez demissiniz teknoloji gunumuzde gelistikce butun islemlerimiz kolaylasiyor buraya kadar anladim ama Lakin Degerlerimizi nekadar mufaza ede biliyioruz? Degerlerimizi derken hangi degerlerden bahsettiginizi iyi anlamadim
reklam

« Yanıtla #6 : Haziran 05, 2012, 01:55:52 ÖS »
Teknoloji hakkinda guzel bir konu acmissiniz Teknoloji Hayatimizin bircok yerinde isimizi kolaylasitridigi gercegini kimse inkar edemez demissiniz teknoloji gunumuzde gelistikce butun islemlerimiz kolaylasiyor buraya kadar anladim ama Lakin Degerlerimizi nekadar mufaza ede biliyioruz? Degerlerimizi derken hangi degerlerden bahsettiginizi iyi anlamadim

Degreler der iken  unutulan degrler önceleri mektup vardi sona telefon cikti sona netin hizi..Der iken basite kolaya kacislar gitmek yerine telefon acmak yada kisaca mesaj atmak yada neten görüsme Bayramlarda  ip ile cekilir iken simdi bakiyoruz kisa bir msj bayarm tbr geliyor: )) cocuklarimiza nasil bir zemin  birakiyoruz; Önceleri cocuklar cocuklar ile oynar iken simdi aciyorlar neti...Bu durumda tabi Aile cok önemli bir rolü var;Sona carpik iliskiler cogaldi ....

Etrafimiza yada katildigimiz sosyal ortamlara bakalim;evli diyor kimin  ne yaptigi belirsiz !!! Bizler  bumyuduk yoksa eksik olan kisilikmidir"ki Aile degerleri gün ve gün tükeniyor....

Nasil bir zemindeyiz ve nasil bir gelecek Cocuklarimiza birakiyoruz....

Simdi Sizlerin düsünceleri ile devam edelim konuya: ))
reklam

• admin

• Genel Yonetici
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 05, 2012, 02:30:39 ÖS »
Bende gorusumu su sekilde anlatayim tabiki gunden gune hersey gelisiyor ve degisiyor ornek olarak interneti alirsak tabiki internet guzel yolda kullananlar icin guzel birsey istedigin bilmedigin arastirma konusunda herseyi ogrenebilirsin gunluk evinde istedigin yeri gezebilirsin degisik kisilerle tanisabilirsin bu arada istersen guzel arkadasliklar ortamida kurabilirsin turkiye gozuyle internete bakarsak internet sistemi yenilerde gelistigi icin turkiyede her konuda hersey cok hizli ilerledi bu durumda tabiki soyledigin gibi aile ortamlarindada bazi uygunsuz durumlarda cok gorulmeye baslasladi ama avrupa ulkelerinde turkiye gibi degil mesela fransada genelde interneti kullanan kisiler buyuk bolumu ogrenme ve arastirma olarak kullanmaktadir turkiyede oldugu gibi seslisohbetler xat sohbetleri flatcast radyo sohbetleri gibi sohbetler fazla yoktur nedenini sorarsan bence nedenide yurt disinda olan kisiler genelde buyuk zamanlarini is yerlerinde gecirmektedir turkiyede cogu bosta oldugu icin yani vakitleri cok oldugu icin genelde sohbet sitelerinde buyuk zamanlarini gecirmektedirler Birde isyerlerinde calisanlar dahi isyerlerinden sohbetlere girebiliyorlar .Tabiki bu durumda aillelerin ve onlarin cocuklarinin geleceklerinin iyi olacagini sanmiyorum .Avrupa ulkelerinde bir degisme olacagini sanmiyorum cunku internetin normal hayata kotu bir sekilde etkisi yoktur .Internetin nerede olursan ol kullanma amaci insanlari degistirmektedir artik o da kullanan kisiyi iyi yola veya kotu yola surukluyebilir .Cocuklarimizin gelecekleri ise biz buyuklerin durumuna gore onlarin hayatlarinida bizler cizecegiz onun icin kendimizi dusunmesekde hic olmazsa hayata yeni baslayan cocuklarimizi dusunmeliyiz ona gorede kendimizede internet aleminde bir sinir koymaliyiz
reklam

« Yanıtla #8 : Haziran 05, 2012, 02:43:32 ÖS »
Tesekür paylasim icin okudugumdan anladigim ayni  düsünceleredeyiz.Evet Avrupada yasanlar bukadar yanlis kulanmiyor neti; Ve bir cogu calistigi dogrudur lakin evde olanlarda Sizinde deyindiginiz gibi.

Bircok konuda bilmedigimiz ögernemek istedigimiz inter net araciligi ile  hizli bir sekilde ulasa biliyoruz.Mesele zate bunun farkina vara bilmek bir bilgi hazinesi  suan elimizde olan keske bunu degrelendire bilsek...

Cocuklarimiza,  etrafimiza, ceveremizide faydali bireyler oluruz...
reklam

Etiket:

delicious  digg  facebook  furl  linkedin  myspace  reddit  stumble  technorati  twitter