* HAFTANIN FLATCAST FCP TEMALARI

Gönderen Konu: herşeye rağmen  (Okunma sayısı 1164 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• deva

• Forumumuza Hosgeldiniz iyi forumlar Dileriz
  • Vip Uye
  • *
  • Yas:37
herşeye rağmen
« : Mayıs 27, 2013, 12:59:11 ÖS »
Herkesin bir sırrı vardır . Sırrı yoksa yarası vardır . Yarası yoksa yalanı . Çünkü herkes hayatını bağlayacak bir dönüm noktası arar yaşamında . Aslında dönüm noktası diye birşey yoktur , dönüm noktaları vardır . Bazıları bunu bilir , bazıları sonradan öğrenir , bazıları öğrenemeden ölür . Öğrenemeden ölenler genelde o dönüm noktasını tek zannedenlerdir . Zor denilen hayat aslında basittir . Çünkü her insan , bir insanın dönüm noktası olabilir . Kiminin parası vardır , kiminin duası ... Kiminin sadece acısı ... Mesela hiçbir insanın aç kalmaması , yine insanlığın elindedir . Hiçbir aşkın , ayrılıkla sonuçlanmaması gibi ... Dayanmak , direnmek , sahiplenmek , savaşmak belki deyimlerde "aslan gibi yürek" tedir ama beynin , ruhun , fikrin senindir . Benim dönüm noktalarım hep acıyla yoğruldu . Yaralarım belki derin ama en büyük sırrım , kanımın son damlasına kadar ayakta kalmak için direnecek olan beynim , ruhum , fikirlerim . Belki biraz da kişiliğim . Az kalsın unutuyordum , bir de aslan gibi yüreğim.*
reklam
HAYAT HERŞEYE İNAT SENİ SİL BAŞTAN YAŞIYORUM

• admin

• Bilgi paylastikca guzellesir
  • Genel Yonetici
  • *
Ynt: herşeye rağmen
« Yanıtla #1 : Mayıs 28, 2013, 01:39:05 ÖÖ »
Guzel paylasim tesekkurler eline saglik
reklam
Degerini Bil Degerin Bilinsin

• OkanCa

• En son ölüm gelir, yine de erken deriz.
  • Ust Yonetici
  • *
  • Üst Yönetici
  • Yas:100
Ynt: herşeye rağmen
« Yanıtla #2 : Mayıs 29, 2013, 06:18:48 ÖS »
Emegine saglik  tsklr 
reklam

Etiket:

delicious  digg  facebook  furl  linkedin  myspace  reddit  stumble  technorati  twitter