* HAFTANIN FLATCAST FCP TEMALARI

Gönderen Konu: Forum Sorunu  (Okunma sayısı 2211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• admin

• Bilgi paylastikca guzellesir
  • Genel Yonetici
  • *
Forum Sorunu
« : Şubat 27, 2011, 12:54:02 ÖS »
Selam arkadaslar bugun yanlisligi alimce forumunun veritabanini sildim veri tabani yeniden yukledim yalniz iki gun onceki veri tabani oldugu icin bu arada uye olan arkadaslar ve acilmis olan konular silindi butun arkadaslardan ozur dilerim .
reklam
Degerini Bil Degerin Bilinsin

Ynt: Forum Sorunu
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2012, 08:15:35 ÖS »
Slm bu 2 inci yazisim: )) forumda silme yada  yazilani düzeltme hakini paylasim yapana birakirsaniz bence daha iyi olur Yetkli olmaiynca ne olacak düzelt diye bir mod ben göeremdim: )) dileirm bu yazim okunur: )) Tsk ve Saygilar..
reklam

• admin

• Genel Yonetici
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2012, 08:43:37 ÖS »
ZamanSIzIM  Haziran 03, 2012, 08:15:35 ÖS
Slm bu 2 inci yazisim: )) forumda silme yada  yazilani düzeltme hakini paylasim yapana birakirsaniz bence daha iyi olur Yetkli olmaiynca ne olacak düzelt diye bir mod ben göeremdim: )) dileirm bu yazim okunur: )) Tsk ve Saygilar..
sorunuzun cevabi diyer konudada yazilmistir uyelere silme ve degistirme hakki verilmemektedir uyelere silme ve degistirme hakki 400 konudan sonra verilmistir bir uyenin 400 iletisi olunca bu iki hakka sahip olabilmektedir cunku bazi kisilerin onemli konulari degistirdigi gorulmustur onun icin izinler kapatilmistir umarim bizide anliyorsunuzdur tesekkurler
reklam

« Yanıtla #3 : Haziran 04, 2012, 06:12:25 ÖS »
sorunuzun cevabi diyer konudada yazilmistir uyelere silme ve degistirme hakki verilmemektedir uyelere silme ve degistirme hakki 400 konudan sonra verilmistir bir uyenin 400 iletisi olunca bu iki hakka sahip olabilmektedir cunku bazi kisilerin onemli konulari degistirdigi gorulmustur onun icin izinler kapatilmistir umarim bizide anliyorsunuzdur tesekkurler

400 Konu : )) Tabiki sizin karar lakin 400 konu demek her bölümde en az 100 konu olmaliki oda forumcu olan arkadaslara has vermez paylasim uzun bir müdet ve zaman gerek 400 konu  paylasimi icin...Tsk yanit icin...
reklam

• admin

• Genel Yonetici
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 04, 2012, 07:40:37 ÖS »
ZamanSIzIM  Haziran 04, 2012, 06:12:25 ÖS

400 Konu : )) Tabiki sizin karar lakin 400 konu demek her bölümde en az 100 konu olmaliki oda forumcu olan arkadaslara has vermez paylasim uzun bir müdet ve zaman gerek 400 konu  paylasimi icin...Tsk yanit icin...
konu dedigim yani butun yazmis oldugunuz iletilerdir yani 400 oldumu otomatik forum yetkiyi vermektedir forum sekli o sekilde ayarlanmistir
reklam

« Yanıtla #5 : Haziran 05, 2012, 01:45:42 ÖS »
tesekür yanit icin...
reklam

Etiket:

delicious  digg  facebook  furl  linkedin  myspace  reddit  stumble  technorati  twitter