Yüzümüzü yere Gönlümüzü dara Düsürme

~~♡~~

Yüzümüzü yere Gönlümüzü dara Düsürme

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin
ve ala ali seyyidina Muhammed ❤️🌹

. Amin 🤲

Bismillahirrahmanirrahim
--Biliyormusunuz dua ettim ben size haberiniz yokken...
--Dedim yarabbi bunu okuyan kullarının ömrünü gönlünü gökyüzü gibi berrak eyle...
--Eşine ailesine çocuklarına sevdiklerine sevenlerine hazinenden
tüm güzellikleri hayırları lütuf ve ihsan eyle onu ailesine ailesini ona bağışla...
--Bu duaya amin diyen kullarının annesine babasına kardeşlerine ailesine dünya ve ahiretlerini mamur eyle...
--Ölmüş olanlarının kabirlerini nur mekanlarını cennet makamlarını Ali kabirlerini cennet bahçesi eyle...
--Dedim allahım biz birbirimizi tanımıyoruz ama senin rızan için mü'min kardeşlerimize dualar ediyoruz...
--Bunu okuyanların gözleri ve senin aşkınla atan kalbleri hürmetine onları ve sevdiklerini dara zora düşürme...
--Hanelerine huzur gönüllerine mutluluk lutfeyle...
--Evet bu duayı sizlere ettim kimsiniz nerdesiniz bilemem ama şuan üzerinize rahmet yagmurları yağsın...
--Bugün bu dünyada bir amin deyişine yarın ahirette bin melek şahidin olsun...
--Alemlerin ve kainatın sevgilisi olan Peygamber Efendimiz (s.a.v) en güzel umudunuz kurtarıcınız olsun...
--Yürüdüğününüz her yerde yollarınız açık olsun...
--Baktığıniz her yerde ufkunuz sonsuz ve birgün varacağınız son durakta Firdevs cenneti sizlerin olsun...
--Bak ben sizlere dua ettim şimdi sizde bir fatiha okuyup hediye edin alemlerin efendisine ve mübarek ailesine ashabına...
--Allah sizden ailenizden ve bütün sevdiklerinizden
razı olsun akıbetimiz hayr olsun günlerimiz ve gecelerimiz bol ibadetle
geçsin inşallah rabbimin rahmeti hidayeti bereketi üzerimize olsun dualarda unutulmamak dileğiyle

Htlm Kodlari Kopyala