Gönderen Konu: Aleo 3D Flash Slideshow Creator flash slayt yapma resimli anlatim  (Okunma sayısı 2592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Reklam Gonder

Aleo 3D Flash Slideshow Creator slayt yapma resimli anlatim asagida resimlerde gosterilmistir sorusu olan arkadaslar konunun altina sorularini sorabilirler yardimci oluruz
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

YAPMIS OLDUGUMUZ FLASH SLAYTIN ARKA PLAN RENKLERININ AYARLARINI YAPMAK ICIN ASAGIDA OLDUGU GIBI YAPIYORUZ

Flatcast Sid Gonder
Degerini Bil Degerin Bilinsin

• *
Ynt: Aleo 3D Flash Slideshow Creator flash slayt yapma resimli anlatim
« Yanıtla #1 : Mart 10, 2012, 02:27:48 ÖS »
Reklam Gonder

admin kardesim her şeyi güzel anlatmışın yaptım ama resimlerin önünde programın site adresi var onu nasil halledecegiz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap onuda söylersen cok iyi olur
Flatcast Sid Gonder

Ynt: Aleo 3D Flash Slideshow Creator flash slayt yapma resimli anlatim
« Yanıtla #2 : Mart 10, 2012, 05:43:10 ÖS »
Reklam Gonder

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Mart 10, 2012, 02:27:48 ÖS
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
admin kardesim her şeyi güzel anlatmışın yaptım ama resimlerin önünde programın site adresi var onu nasil halledecegiz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap onuda söylersen cok iyi olur
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Program ucretli bir program oldugu icin sitelerinin adresi yazar satin aldiktan sonra resimlerde adres cikmaz yada googleden arastirip fulle programini bulup kullanabilirsiniz yada programin portablesini bulursaniz oda guzel calisir
Flatcast Sid Gonder
Degerini Bil Degerin Bilinsin

Etiket:

Alimceflat Sitemap Sayfasi